Co je to adaptogen, a co umí


Máte problémy s erekcí a nedostavuje se chuť na milování v takové intenzitě, jak byste si představovali? Trápí vás tyto problémy již ve středním věku, kdy mají být muži stále v plné síle a kondici? Pak je velmi pravděpodobné, že jste se dostali pod tlak stresových vlivů, a s tím je zapotřebí něco dělat. To ale neznamená, abyste ihned začali brousit po Internetu a vyhledávat Kamagru Oral Jelly https://www.erectmax.cz/blog/kamagra-jelly-oral/, která sice může napomoci podobně, jako Viagra, ale neřeší to podstatné – redukci vlivu stresu na organismus. O to se naopak starají adaptogeny, tedy byliny, jako je Kotvičník zemní, Maca peruánská, Ženšen, Eleuterokok atd.

milenci u vody

Co adaptogeny dovedou

Redukují kortizol a adrenalin – v první řadě tlumí v nadledvinkách sekreci stresového kortizolu a následně adrenalinu. Adaptují tím pádem tělo na stres, které jej zvládá více v poklidu a bez vážných následků. Samozřejmě je žádoucí stresové faktory omezovat, tedy jít po příčině toho všeho.

žena a muž

Přírodní afrodiziakum – tyto účinky byly prokázány, stejně jako adaptace na stres, již před staletími. Zvyšují chuť na sex, prodlužují a zkvalitňují erekci i produkci životodárných spermií.

Imunita – přirozená imunita je základ, a nenechte se obalamutit někým, kdo vás tlačí do očkování, že ji k ničemu nepotřebujete. Spolu s vitamínem C, provitamínem A a dalšími látkami obsaženými ve zdravé výživě, napomáhá imunitnímu systému chránit organismus komplexně.

Nervy a mozek – klidní nervovou soustavu, zlepšují činnost mozkových buněk a urychlují jejich regeneraci.

Práce a sport – potřebujete být přirozeně aktivní jak v zaměstnání, tak i ve volném čase? Jezdíte na hory, na vodu, na bicyklu do přírody a podnikáte horské túry? Máte rádi fotbal, tenis nebo hokej? Dopřejte si tyto sporty s adaptogeny ještě lépe.

Deprese – pryč s depresemi, ale žádná chemická antidepresiva! Postačí docela „obyčejné“ bylinky z přírody.