Tady je místo, odkud můžete stáhnout příručky pro hodnotitele kvality vyhledávání na Google, zatímco je off-line

Právě nyní, pokud se pokusíte stáhnout Příručky pro hodnotitele kvality vyhledávání na Google ve formě PDF, možná se vám zobrazí 404 „stránka nenalezena“ chyba. Tohle se stalo ještě předtím, když byl PDF dokument odstraněn z normálního umístění na Google serverech a byl tam za den či dva opět nahrán, poté, co Google byl upozorněn na tento problém.
 
Kde si mohu tedy PDF stáhnout nyní?
 
Neboť je PDF dokument mimo stávající umístění, je tu celá řada jiných míst, kde si můžete stáhnout nejnovější verzi PDF dokumentu. Nejnovější verze v čas napsání článku byla z 16. května 2019.
 
Můžete si stáhnout tento soubor na této alternativní Google URL Adrese nebo také na Wayback Machine nebo na mém serveru.
 
Do té doby můžete použít odkazy na alternativní umístění stažení výše pro stažení verze dokumentu aktuální k 16. květnu 2019.
 
Google uvádí, že se soubor přesunul.
 
Danny Sullivan z Google prohlásil, že byl soubor přesunut, jak jsme zmínili v alternativní URL adrese Google výše. Také sdělil, že Google bude brzy přidávat redirekt.
 
Danny Sullivan (Twitter) = Nepanikařte. Soubory byly přesunuty zde. Vypadá to, že ještě není nastaven redirekt, podívám se na to.
– Danny Sullivan (Twitter) = Jen tak mimochodem, určitě si poznamenejte, kam vás redirekt zavede. Naše plánovaná permanentní (možná permanentní) umístění je na adrese výše – používejte to a bude vám to stačit. Omlouváme se za to, že nemáme nastavený redirekt.