Google bomba

Už jste o takovém termínu někdy dříve slyšeli? Jestliže, tak my vám můžeme klidně povědět, o co jde, abyste byli v obraze a příště, až se s tímhle termínem setkáte, tak poznáte, jak to vlastně všechno funguje, a budete vědět, co to je, proč se to dělá a o čem to vlastně tedy je. Tahle google bomba je využívána třeba zejména v období volebním, kdy na sebe jednotlivé politické strany házejí špínu a chtějí se nějak zesměšnit, je to dílo anonymních internetových lidí, kteří tomu rozumí a chtějí zesměšnit nějakou osobu.

google detail

V praxi tohle znamená, že si do vyhledávače napíšete nějaké ne zrovna dvakrát lichotivé slovo nebo označení a vyhledávač vám nabídl jako první stránku nějakého politika, a to znamená vlastně takovou formu žertu či vtipu, ale někomu to třeba nepřijde vtipné, ale to už musí každý si sám udělat názor. Je to vlastně stejný způsob, na kterém funguje celá seo optimalizace zpětným odkazem, ale bohužel tak to někdo využil špatným směrem, a to se ta občas stane, že se takové reklamní metody dají zneužít, to je tak ve všem.

google seo

Dnes to je skoro nemožné

Dříve to šlo, protože společnost google pracoval s jinými a primitivnějšími algoritmy, teď už to nejde vytvořit právě takovou google bombu, protože se proti tomu vytvořili systémová opatření a takhle se to zneužít nedá, protože tohle nezní zrovna dobré řešení politického zesměšnění. Je to anonymní, takže každý si tohle vlastně může vymyslet a vytvořit sám podle sebe, a to není férové a je to zbabělé. Takové zneužití ž nikdo v dnešní době neudělá, to by musel být hodně šikovný a musel by nad tím ten konkrétní člověk nejspíše strávit opravdu hodně času, aby tím proniknul, ale dneska jsou všechna opatření proti takové google bombě v pozoru. Seo analýza a celková seo opalizace pomůže vašim stránkám a má smyl. Tohle smysl nemělo. Jednalo se pouze o špatný žert.