Hotely nyní mohou přidávat služby a vybavení do Google My Business

Google My Business přidává podporu hotelům, kteří se nyní mohou přihlásit na jejich účet v Google My Business a aktualizovat služby a vybavení hotelu a jejich detaily.
 
Vlastnosti hotelů.
 
Nyní můžete přidat tyto detaily v rámci vašeho účtu Google My Business pod vlastnostmi hotelu konzole.
 

  1. Přihlaste se na váš účet Google My Business
  2. Pokud máte vícero umístění hotelů, otevřete lokaci, kterou chcete spravovat či změnit
  3. Klikněte na „info“
  4. Vedle „vlastnosti hotelu“ klikněte na tlačítko „upravit“
  5. Stačí vyhledávat vlastnost, kterou chcete přidat a vyplnit informace o ní. Poté klikněte na „uložit“

 
Google poskytuje shrnutí vybavení hotelu, takže uživatelé a zákazníci se tak mohou podívat přímo z Google Vyhledávání anebo Google Map. Můžete upravit tyto informace ve vašem uživatelském rozhraní, pokud naleznete jakékoliv informace, které jsou fakticky nesprávné.
 
Nemohu upravovat?
 
Google uvedl, že pokud nejste schopni upravovat či změnit tyto informace kvůli chybě nebo nějakému jinému případu, můžete kontaktovat Google a oni vám budou schopni pomoci a asistovat.
 
Můžete se dozvědět daleko více detailů v tomto pomocném dokumentu.
 
Proč bychom se měli zajímat.
 
Google se stává go-to-place pro vyhledávající, kteří vyhledávají na internetu nejrůznější hotelové recenze, ceníky a detaily o ubytování. Je velice důležité, abyste měli hotely, které spravujete, aktualizované a s přesnými informacemi, takže zákazník hotelu nebude naštvaný, pokud informace, kterou spatřil na Google se nebude shodovat se skutečným vybavením hotelu. Je také velice důležité mít na paměti, aby detaily o hotelu byly přesné tak, že vezmete otěže a budete kontrolovat to, co se ukazuje na Google.