Americkou hypotéku můžete získat i se záznamem v registru

Kdo by nestál o americkou hypotéku? Pokud si můžete vybrat z několika typů různých úvěrů, tak mezi nimi právě americká hypotéka zpravidla vyhraje na plné čáře. Nabízí vám totiž několik výhodných benefitů, jakým se nedá odolat.
Znáte klasické půjčky? Pak jistě víte, že když si chcete jednu z nich sjednat, tak vám nezbývá, než se vměstnat do několika málo možností, k čemu můžete takovou půjčku využít. Třeba na pořízení bydlení v podobě bytu anebo na stavbu nového domu, či na rekonstrukci toho starého. Většina půjček se zkrátka točí okolo bydlení, a tím výčet možností končí.

dolary

Ne tak americká hypotéka. Ta je bezúčelová, takže máte neomezené spektrum možností, jak s ní naložíte. Klidně za ni můžete vyrazit na parádní dovolenou, o jaké se vám nikdy dříve nesnilo. Anebo si za ni můžete koupit nějaké luxusní šaty pro sebe a pro všechny členy své rodiny. Anebo s ní můžete splatit dluhy, které vás tíží. Zkrátka můžete vymyslet cokoli, a je to prakticky jedno, protože vám ve vašich plánech opravdu nikdo bránit nebudete.

finance

Existují v zásadě dvě hlavní podmínky, které musíte pro přidělení takového bezúčelového úvěru splnit:
Za prvé se za něj musíte zaručit nemovitostí, která svou hodnotou koresponduje s částkou, o jakou máte zájem.
A za druhé musíte prokázat, že máte dostatečný pravidelný příjem na to, abyste dlužnou částku i s úroky dokázali splácet.
To jsou hlavní podmínky, to ostatní už není příliš důležité. Jistě se tak nyní ptáte na to, zda někomu bude vadit, když budete mít záznam v registru. Takový problém trápí v Česku opravdu mnoho lidí. Pak vězte, že i se záznamem v registru můžete požádat o tuto půjčku a úspěšně ji získat, ovšem jen v případě, že se obrátíte na nebankovní společnost. Pokud tedy požádáte o americkou hypotéku bez registru v nebankovní podobě, můžete ji mít i se záznamem v registru.